Podrobnosti
Stol za pedikuro ima hidravličen dvig. Lep dizajn, kvalitetno umetno usnje. Naslonu se spreminja naklon, sedalni del se hidravlično dviga in spušča. Naslon za nogo se dviga in spušča ter pomika naprej in nazaj. Enostvana in dizajnerska rešitev za tam, kjer ni veliko prostora.
Novi model ima naslon za nogo za dve nogi, ki se nastavlajata vsaka posebej: gor, dol, naprej, nazaj.

Stol za pedikuro je izredno praktičen, saj omogoča nastavitev tako sedalnega dela kot tudi naslona za nogo. Tako se lahko optimalno prilagodi pozicija, da bo kar najbolj udobno tako stranki kot kozmetičarki. Stol za pedikuro je tisto kar potrebujete, da boste lahko z najmanj napora opravile kvalitetno pedikuro.

V ponudbi imamo tudi delovne stole za kozmetičarke ter instrumente za pedikuro po izredno ugodnih cenah. Lahko si sestavite tudi set za pedikuro.
Poleg stola za pedikuro, lahko pri nas dobite vso kozmetično opremo in frizersko opremo.
Za dodatne informacije nas pokličite na tel: 041/794-492.
Če želite biti prvi obveščeni o naši akcijski ponudbi, se prijavite na našo spletno stran kot uporabnik. Za prijavo kliknite tukaj.
Stol za pedikuro. Kozmetična oprema. Prodaja kozmetične opreme.
Dodatne informacije
| Na zalogi | Ne |
|---|





